Isparta Hakkında Ne Varsa
Isparta Pano  ,Fotoğfafı çeken: Hasan Sarac
Özel Üyelik

Bu sayfada yanlış olduğunu düşündüğünüz bir şey varsa bize bildirin.

Örnek Özel Üye Sayfalarımız
Kıbrıs Pazarı
Beyzade Nargile Kafe
Lale Hostel
JNSCOOL

ispartamiz.com > Firma Rehberi > Özel Üyelik

Biz sadece rehber değiliz!

www.ispartamiz.com firmalar için bir reklam ve tanıtım aracıdır.

     
 Rehberimiz ücretsiz olarak firmaları yayınlamasının yanı sıra, özel üye olan firmalara detaylı bir üyelik sayfası hazırlama imkânıda sunmaktadır. Firmalar Isparta’nın prestijli yaşam rehberinde kendileri için ayrılan sayfalarda bilgilerini ve ürünlerini tüm site ziyaretçilerimize 7 gün 24 saat boyunca sergileyebilirler. Bu sayede yıl boyunca il içinden ve il dışından yeni müşterilere ulaşma imkânına sahip olmanın yanı sıra gerek site içi aramalarda gerekse google’da yapılan aramalarda firmanızın üst sıralara taşınmasına yardımcı olur. Bunların dışında özel üyelerimizin sahip olacağı birçok ekstra özellik de bulunmaktadır.


En Uygun Fiyat ve En Kapsamlı ve Limitsiz Tanıtım

  
Firma rehberimize özel üye olduğunuzda 1 gün içinde aktive edilecek sayfanız ile 7/24 tanıtıma başlayabilirsiniz. Paketlerimizin 12 aylık abonelik ücreti neredeyse diğer medyaların bir aylık reklam ücretinden bile daha düşüktür. Ücretin düşük olmasına karşın reklam ve tanıtımlarınız sadece Isparta ile sınırlı olmayacak, tüm internet ziyaretçilerine açık olacaktır. Ayrıca tanıtım sayfalarınız istediğiniz büyüklükte olacak, tanıtım metinlerinizi kısaltmak resimlerinizi azaltmak zorunda olmadan özgürce sayfanızda yayınlayabileceksiniz. 

Özel Üye olmak mı istiyosunuz ?

  
Firma rehberimize üye olmak için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşmanız yeterli. Görevli arkadaşlarımız sizi firmanızda ziyaret edip, size özel sayfanın hazırlanmasına başlayacaklardır. Paket ücretlerinin alınması sayfanın hazırlanması ve firmanızın onayından sonra yapılacaktır.

Paketlerimiz