Isparta Hakkında Ne Varsa
Isparta Telefon Numaraları  ,Fotoğfafı çeken: Hasan Sarac
Isparta Telefon Numaraları

Bu sayfada yanlış olduğunu düşündüğünüz bir şey varsa bize bildirin.

ispartamiz.com > Şehir Rehberi > Önemli Telefonlar

Isparta Ulasim(48)

Yer Telefon No
Adliye 2281275
Aksu 2181317
Alay 2241911
Araştırma 2371277
Arzu 2184703
As 2238196
Ayazmana 2420671
Bayındırlık 5337334294
Birlik 2239444
Can 2183075
Çağlar 2189767
Çakır 2272836
Çevre 2181030
Davraz 2235077
Dörtyol 2237461
Emek 2183222
Emre 2424741
Fatih-Zafer 2275426
Filiz 2187800
Gar 2120231
Garaj 2120220
Girne 2322558
Gülistan 2235934
Güven 2182221
Halıkent 2421543
Havaalanı 2282209
Işık 2188043
Komando 2186353
Konak 2189962
Kültür 2182525
Meydan 2181935
Murat 2183019
MuratPaşa 2182618
Nur 2182425
Olimpiyat 2121331
Önder 2182222
Özbay 2183939
Özlem 2239777
Pazar 2185710
Saray 2327656
Terminal 2272261
Tıp 2238022
Turan 2272563
Uğur 2181870
Uzay 2279517
Varan 2182417
Yıldız 2182601
Yüksel 2188695