Isparta Hakkında Ne Varsa Isparta Denge Patent

ispartamiz.com > Firma Rehberi > Ev Eşyaları,Ev Tekstili ve Dekorasyonu > Züccaciyeciler ve Hediyelik Eşyacılar

Kıbrıs Pazarı

Üyelik Tipi:Özel Üyelik

faaliyet konuları Faaliyet Konuları
Görüntülenme Sayısı
17962

Adres : Pirimehmet mah.1739 sok no:26 Merkez/ISPARTA
Telefon : 0 (246) 2327900
Telefon Cep : 5385016267
Fax : 2326009
E-Posta : sadikzengi@kaliteninadresi.com
Web Sitesi : http://www.kaliteninadresi.com/

Uydu Haritasında Görün
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET


Yazılı Tanıtım
   

Türkiye'nin sektöründe en iyi markasi hisar Isparta'nin en kaliteli züccaciye magazasi Kibris Pazari'ndaHisar Üretim Kalitesini Belirleyen Temel Esaslar

Kenar Isçiligi :
Çatal, biçak ve kasiklarin kenar isçiligi ucuz markalarda ihmal edilen bir özelliktir. Biz ürünlerimizin kenarlari için özel önem gösteriyor fabrikadan çikan tüm ürünlerimizin pürüzsüz ve kusursuz olmasini sagliyoruz.

Çatal Disleri: Iyi bir çatalin disleri uçlara dogru konik gelmeli ve ucunun küt kesilmis olmasi gerekmektedir. Hisar olarak tüm çatallarimizi bu standarda uygun olarak üretiyoruz. .

Desen tutarliligi: Ürünlerin tamaminda desen tutarliligi olmalidir. Bu da ancak iyi ve asinmamis kalip kullanildiginda mümkün olur. Hisar olarak, üstün kalip üretim teknolojisi sayesinde yüksek kalite kalip üretimini entegre tesislerinde gerçeklestiriyor ve desen tutarliligi bozulmadan kaliplari yeniliyoruz.

Biçaklar : Hisar’in özel isil islem sistemi sayesinde biçaklari porselen ile ayni esitlikte sertlik derecesine getiriyor be biçaklarin eti keserken tabagi çizmesini engelliyoruz. .

Polisaj :Ürünlerin parlatilmasinda kullanilan polisaji özel bir yikama islemi ile ürünlerden temizleyerek, ürünlerde leke kalmasini engelliyoruz.

Çatal aralari : Çatal dislerinin aralarinin zimparalanmamasi durumunda, bu bölgelerde kalan bosluklara dolacak yemek artiklari ilerleyen dönemlerde üründe sagliksiz kosullarin olusmasina neden olur. Hisar olarak , ürünleri yogun bir zimparalama isleminden geçirerek, yemek artiklarinin çatal disleri arasinda birikmesini engelliyoruz.


Fotoğraflı Tanıtım

Sanal Turlu Tanıtım