Isparta Hakkında Ne Varsa
Isparta Pano  ,Fotoğfafı çeken: Hasan Sarac
Isparta Haberleri

Bu sayfada yanlış olduğunu düşündüğünüz bir şey varsa bize bildirin.
En Çok Okunanlar

Isparta Beyzade Nargile Kafe

ispartamiz.com > Haberler

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

06.05.2011 20:21


Okunma Sayisi : 643

 Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları Gelendost’a çıkarma yaptılar. İl Başkanı İsa Yalçın, Merkez İlçe Başkanı Ramazan Pala, mevcut milletvekili ve 1. sıra adayı Nevzat Korkmaz ile milletvekili adayları Gelendost’ta seçim bürosu açılışına katıldılar. MHP’nin Gelendost programına Demokrat Parti Gelendost İlçe Başkanı Doğan Tandoğan ile Gelendost’un Demokrat Partili Belediye Başkanı Halim Kıyak da katıldı.

MHP’liler açılıştan önce mehteran eşliğinde Gelendost turu attılar. MHP’li adaylar daha sonra, Belediye binası önünde, Gelendostlularla birlikte mehteran gösterisini izlediler.

MHP 2. sıra milletvekili adayı Hüseyin Avni Bıçaklı, kendi memleketinde, hemşerilerine yaptığı konuşmada, Gelendost’a hizmet etmek için destek istedi. MHP İl Başkanı İsa Yalçın da konuşmasında, Gelendost Belediye Başkanı Halim Kıyak’a teşekkür etti.

MHP’nin Gelendost Seçim yönetim merkezi yapılan konuşmalardan sonra okunan duanın ardından açıldı. MHP’li adaylar daha sonra esnaf ziyareti yaparak, hem kendilerini tanıttılar hem de esnafın sorun ve sıkıntılarını dinlediler.

Kaynak:Kanal32

YorumlarYorum Ekleyin
 
Günün Diğer Haberleri

Danıştay Kararı bozdu
İranlı turistleri taşıyan minibüs devrildi: 16 yaralı
Mimarlar Haklı Çıktı
Kaza nedeni: “uçakta çok sayıda arıza var”
Kazada 1’i öğretmen 2 kişi yaralandı
“Son söz Senatonun”
Ekmeğe zam
Korkmaz’dan Teşvik Kanun Teklifi
Akıbetleri ne olacak?
Yakayı ele verdiler